Web Site Hizmeti

Web Site Hizmeti, İnternetin insan hayatında önemli bir yer almaya başlamasının ardından ayakta kalmak ve rakiplerinin önüne geçmek isteyen firmalar için internette yer almak da aynı şekilde önem kazanmıştır.

Bu anlamda firmamız verdiği kaliteli web site hizmeti ile tüm firmalara hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz ile tüm firmalar için ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olan kaliteli web siteleri tasarlamaktayız.

Teknolojiyi yakından takip etmekle kalmamakta ayrıca kullanıcıların da beklentilerini takip etmekte ve onların ilgisini çekecek grafik ve animasyonlar ile desteklenmiş web siteleri tasarlamaktayız.

Hazırladığımız sitelerin ilgi çekici olması amaçlarınıza ulaşmanızda istenen etkiyi sağlamaktadır. Web Site Hizmeti İçerik yönetimi sistemlerimiz ile de sitenizin her zaman canlı kalmanızı sağlamakta ve ziyaretçi sayısının artmasını sağlamaktayız.

[yasr_overall_rating]

Web Site Hizmetimizin Avantajları

Online olarak tanınma ve hedef kitlenize ulaşmak istediğinizde web site hizmeti almanız gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren farklı firmalarda bulunmaktadır ama bizim farklarımızı ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

Tecrübeli Uzman Ekip

Tecrübeli ve işinde en iyi olmayı başarmış bir ekip ile hizmet veriyor olmamız.

Rakiplerinize Elveda

Web sitenizin size özel olarak hazırlanması ve aynı sektörde olan rakip firmalarınızın sitelerinden farkının olması.

Birebir İletişim

Tüm müşterilerimizle görüşmeler yapıyor ve onların ihtiyaçlarını belirleyerek buna uygun çalışma yapıyor olmamız.

Demo Sunumu

Beklentilerinize uygun olarak tasarlanan web sitesinin testinin yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi.

Hızlı ve Kaliteli

Zamanın önemini biliyor olmamız ve web sitenizi hızlı bir şekilde tamamlayarak teslim ediyor olmamız.

SEO Çalışması

Web sitenizi hazırlamakla kalmamakta aynı zamanda tanınması ve arama motoru optimizasyonu gibi diğer çalışmalarında firmamız tarafından dikkatle yapılıyor olması.

Uygun Fiyat Garantisi

Web sitenizi hazırlamakla kalmamakta aynı zamanda tanınması ve arama motoru optimizasyonu gibi diğer çalışmalarında firmamız tarafından dikkatle yapılıyor olması

7/24 Destek

Web sitenizi hazırladıktan sonra güncelleme ve bakım hizmetinin yanında teknik desteği de kesintisiz olarak veriyor olmamız.

Web Site Hizmetimiz Nasıl Vermekteyiz?

Web siteniz yok ya da artık eskidi ve artık kaliteli yeni bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz.

Profesyonel olarak web site hizmeti vermekte olan sitemizin uzman ekipleri yazılımcıların, e-ticaret sitelerinin ve pek çok büyük şirketin ihtiyaç duydukları özel siteleri tasarlamaktadır. Hazır web siteleri ile firmanızın sıradan olmasına izin vermemekte size özel tasarımlar yapmaktayız.

Firmamızı tercih etmeniz halinde sitenizi hazırlayacak olan uzmanlarımız sizle görüşme yapmakta beklentilerinizi öğrendikten sonra da firmanızın analizini yapmaktadır.

Bu analiz sonucunda en uygun web tasarımı nasıl olmalıdır konusunda çalışma yapılarak sitenin yazılımı hazırlanmaktadır. Yazılım sırasında sitenin aktif ve sürekli yenilenebilen ana sayfası ile olduğu kadar alt sayfaları ile de dikkat çekici olması sağlanmaktadır. Siteye eklenen sektörünüze yönelik grafikler ve görseller ile özel bir tasarım oluşturulmaktadır.

Web sitesini hazırlamanın ardından kullanılma sırasında ortaya çıkabilecek sorunların tespiti için testi yapılmakta ve bir sorun görülmesi halinde de ortadan kaldırılmaktadır. Web sitesi hizmeti ile hazırladığımız siteyi sizlere sunmakta ve istediğiniz değişiklikleri yaparak içinize sinecek bir site sahibi olmanızı sağlamaktayız.

Web Sitenizin Ziyaretçi Kazanmasını Sağlamaktayız.

Hazırlanan web sitesi kaliteli olsa da bunun arama motoru optimizasyonu yapılmadığı ve uygun içerikler girilmediği takdirde farkına varılması mümkün olmayacaktır. Bu çalışma da firmamızın uzman ekipleri tarafından yapılmakta ve firmanızın hedef kitlesine ulaşması sağlanmaktadır. İnternetin yaşayan ve sürekli gelişmeye devam eden ortamında rakiplerinizden geride kalmamanız için sizlerle birlikte çalışmaya devam etmekteyiz. Web site hizmeti gibi seo hizmeti, arama motoru optimizasyonu, içerik hizmeti ve size özel çözümlerimiz ile marka olmanız yolunda yanınızda yer almaktayız.

Hazırlanan web sitesinin sosyal medya da tanınması ise en önemli çalışmalar arasında yer almaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sosyal medya platformları milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta ve kişiler paylaşımlarını bu sosyal medya hesapları üzerinden yapmaktadırlar. Firmamızda uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmeti ile birlikte çalıştığı firmaların büyümesinde ve gelişmesinde ki etkisi ile başarısını ortaya koymaktadır.

Profesyonel web site hizmeti almak istediğinizde kaliteli ve amacına uygun bir siteyi uygun fiyatlar ile almanızı sağlamakta olan firmamız ile çalışmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. En çok tıklanan, düzenli olarak güncellemesi ve bakımı tarafımızdan yapılacak olan web sitesine uzman ekibimiz ile çalışarak sahip olabilirsiniz. Firmamız ile görüşerek marka olma yolunda adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Tamamladığımız Web Site Hizmetleri

Referanslarımızı ve yaptığımız web site hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Bizden fiyat almadan başka bir firmayla anlaşmayın.