Video Hizmeti

Video Hizmeti, İnternet ortamında en etkili reklamların görseller ile desteklenmiş olanlardır. Bu görsellerin video şeklinde olması ise etkileyicilik oranını arttırmaktadır. Firma olarak video hizmeti vermekte ve bu şekilde de dijital reklam kampanyalarınızın hedefine ulaşmasını sağlamaktayız.  Bu hazırlanan video reklamlar etkili olacakları sosyal medyalarda ve you tubede yayınlanması ile firma olarak hazırlanmakta ve internetin her alanında olmanız mümkün olmaktadır.

Video hizmeti vermekte olan firmamızı tercih etmeniz halinde tecrübeli yönetmeler ile konulu, müzikli ve seslendirmeler ile etkileyiciliği tam olan videoları hazırlamakta ve bunların etkin olacakları dijital mecralarda yayınlanmasını sağlamaktayız.  Videonun içinde firmanız ve vermek istediğiniz mesaj ustaca yerleştirilmekte ve hedeflenen etki sağlanmaktadır.

Video Hizmeti
[yasr_overall_rating]

Video Hizmetini Nasıl Vermekteyiz

Eski yöntemler ile yapılan reklam kampanyalarının beklenen etkiyi göstermediği halde büyük maliyetler getirdiği bilinmektedir. Bu reklamların etkisini kaybetmesinin nedeni ise internetin artık çok yaygın kullanılması ve insanlarında neredeyse tüm ihtiyaçlarını buradan karşılamasıdır. Yeni yetişen nesil için en güvenilir firmalar da internette yer alanlar olarak görülmektedir. Bu nedenle de hedef kitlenize ulaşmanın en doğru yolu ise internet ve sosyal medya platformları olmaktadır.

Firmamızı seçerek web hizmetleri almanız sırasında verdiğimiz hizmetler arasında video hizmeti olmaktadır. Bu şekilde de düzenlenen reklam kampanyalarının etkili olmasını sağlamakta ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktayız. Bu hizmeti vermemiz sırasında önce karşılıklı bir görüşme yapmakta şirketinizi üren ya da hizmetiniz hakkında bilgiler almaktayız. Bunun ardından da rakiplerinizi ve onların yaptıkları reklam kampanyalarını incelemekte. Hedef kitleyi belirledikten sonra da videoların hazırlanması aşamasına geçmekteyiz.

Videoların en çok izlendiği sosyal medya platformlarını kullanan kişilerinde farklı sosyal gruplar olduğu bilinmekte ve buna göre de her platform için ayrı reklam hazırlanmaktadır. Reklamların en çok izlendiği sosyal platformlar İnstagram, Facebook ve YouTube olarak bilinmektedir. Bu platformların her birine uygun özel video hizmeti ile hedef kitlenize ulaşmanız sağlanmaktadır.

Video Hizmeti Almanın Yararları

İnsanların internette reklam verildiğinde bunun sadece yazılı olması halinde okumadan geçtikleri bilinmektedir. Oysa video olarak hazırlanmış reklamlar ise daha çok tıklanmakta ve izlenmektedir. Görsellerin aklıda kalıcı olması da göz ardı edilmemelidir. Şirket olarak büyümek ve kendi sektöründe lider olmak isteyen tüm şirketler için video hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti almanız halinde şu faydalarını görmeniz mümkün olacaktır.

Hedef Kitle

Hedef kitlenize kolayca ulaşmanız mümkün olucaktır.

Yüksek Kitle

Firmanızın tanınma oranı yükselecektir.

Müşteri Güveni

Güvenilir olma oranı yükselecektir.

Tıklama Oranı

Reklamların yönlendirmesi ile sitenizin tıklanma oranı artacaktır.

Müşteri Potansiyeli

Hedef kitleniz genişleyecek ve müşteri sayınız artacaktır.

Düşük Bütçe

Hedef kitleniz genişleyecek ve müşteri sayınız artacaktır.

Tüm web hizmetlerini profesyonel kadrosu ile vermekte olan firmamız ile çalışmanız halinde profesyonel olarak hazırlanacak video reklamların tıklanma oranı yüksek olacak ve paylaşılma oranı da artacaktır. Firmamızı tercih etmeniz halinde sizi müşteri olarak değil yol arkadaşı olarak görmekte ve şirketinizin büyümesi için video hizmeti dahil tüm gerekli çalışmaları geniş bir ekip ile yaparken sizlerle de sürekli iletişim halinde olmaktayız.

Etkin Video Hizmeti

Dijital dünyada şirketinizin hak ettiği yeri almasını istemeniz halinde bu konuda uzman ekipleri olan firmamız ile çalışmanız yararlı olmaktadır. Video hizmeti sırasında hazırlanan videoların doğru mecrada ve doğru zamanlarda gösterilmesi önem taşımaktadır. Firmamız videoların hazırlanmasında gösterdiği titizliği ayrıca bu videoların etkili olacakları sosyal medya platformlarında ve hedef kitlenin en çok kullandığı zaman aralığında yayınlanması ile etkisinin tam olmasını sağlamaktayız.

Uzun yıllardır bu hizmeti vermekte olan firmamız ile çalışmanız halinde reklam kampanyaları düzenlemek için büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmamaktadır. Adwords hizmetimiz, arama motoru optimizasyonu, video hizmeti bir arada sunulmakta ve firmanızın etkin reklam kampanyaları uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Mobil kullanıcılar için mobil reklamları ve videolar ile her zaman yanlarında olacak ve hedef kitlenizin sektörünüze yönelik bir ihtiyacı olması halinde akıllarına ilk gelen sizin şirketiniz olacaktır. Tanınır olma oranınız artacak ve ayrıca şirketinize olan talep artacaktır. Uzman ekibimizin yapacağı sanat değeri olan videolar sizin de onayınıza sunulacak ve bu onayın alınmasının ardından da yayınlanacaktır. Gösterdiği etkide düzenli olarak takip edilecek ve sonuçları şirketiniz ile paylaşılacaktır.