Sorunuzu Sorun ve Hemen yanıt alın!

Sorun

Aklınıza takılanları sorun

Cevaplayın

Kaliteli cevaplar paylaşın

Gezinin

Soru ve cevapları inceleyin

Web Sitemdeki Içeriklerin Kopya Olup Olmadığını Öğrenme?

0
Misafir Kullanıcı
1 sene önce

Web sitemde içerik yazı paylaşımı yapıyorum. fakat bunların özgün mü kopyamı olup olmadığını nasıl kontrol edicem herhangi bir program yada online kontrol edebilceğim ücretsiz bir araç varmıdır. Google den araştırdığımda bazı siteler bir kaç tane kontrol ettiğimde ücret talep ediyor bazı siteler ise sınırlı sayıda kontrol ettiriyor. fikir ve önerileriniz için simdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Web Sitemdeki Içeriklerin Kopya Olup Olmadığını Öğrenme? için Yanıtlar

One comment

 • Yunus Emre SAK

  Yunus Emre SAK

  Cevap

  Merhabalar,

  Öncelikle Google’ dan herhangı bir anahtar kelime yazın örneğin ( kopyakontrol ve benzeri ) kelimeler yazın bulduğunuz bir sitede içeriklerinizi kontrol ettirin.

  Hangi cihaz ile kontrol edicekseniz. o cihaza Hotspot shield vpn proxy programını kurun. daha sonrasında bu siteden içeriklerinizi kontrol edin karşınıza uyarı olarak limiti aştınız gibi birşey çıkarsa bir geri gelin hotspot programını çalıştırın. ve tekrardan kontrol sayfasına gelip yazınızı kontrol ettirin. tekrar tekrar bu sorunla karşılaşırsanız programı kapatıp tekrar aktif ettiğinizde limit ortadan kalkıcaktır sınırsız birşekilde içeriklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Web Sitemdeki Içeriklerin Kopya Olup Olmadığını Öğrenme? ile Benzer Yazılar