Sorunuzu Sorun ve Hemen yanıt alın!

Sorun

Aklınıza takılanları sorun

Cevaplayın

Kaliteli cevaplar paylaşın

Gezinin

Soru ve cevapları inceleyin

Money Robot Ne Işe Yarar Nasıl Kullanılır?

1
Misafir Kullanıcı
1 sene önce

Money robot program'ının İngilizce videosunu ve sitesini inceledim Programın işleyişi şu tüm sosyal medya Facebook, Twitter, instagram, ve benzeri yerlerde post, hikaye paylaşımı ve daha fazlası bunların hepsini hem otomatik tek tıkla paylaşım yapıyor, hemde zamana göre paylaşım yapıyor ve yüzlerce paravan siteleri açıyor, daha bir çok özellikleri var herhangi bir zararı olduğunu da düşünmüyorum çünkü bu program kolaylık sağlıyor benim asıl sorum şu moneyrobot programın free sürümünü indirdim deneme yapmak için pek fazla özellik yok zaten free olduğu için yanlız program İngilizce olduğu için bana karma karışık geldi Türkçe anlatımı dahi yok lütfen bana da yardımcı olurmusunuz moneyrobot u nasıl kullanabilirim. gerçekten işe yarıyor mu ömür boyu kullanım ücreti 500 USD ben bunu almayı hedefliyorum sizce almalımıyım money robot programı için siz değerli uzman ve işinin ehli arkadaşlar programı inceleyen yada bana yardımcı olup incelicek arkadaşlar detaylı bilgi verirmisiniz. teşekkür ederim değerli mesajlarınızı bekliyorum.

Money Robot Ne Işe Yarar Nasıl Kullanılır? için Yanıtlar

2 comments

 • Ayşe altun

  Ayşe altun

  Cevap

  Money robot ben de kullanıyorum ilk başta tereddütle bende kaldım fakat 1 aylık satın alım denemek için money robot programını iyice kurcaladım ayrı yeten YouTube de videolar var money robot yaz direk çıkıyor bu şekilde zaman geçtikçe tecrübe kazandım ve programı rahat kullanabiliyorum şuanda aylık ödeme yapmıyorum Sınırsız aldım yaklaşık 497 dolar. kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok bu arada dışarıda creck diye bir sürü yerler var ücretsiz full sürüm indir diye onlara inanma trjan viruslü hiç bulaşma yani. neyse 1 aylık al dene bak nasıl diye fakat ben çok memnunum bir çok web master SEO için money robot kullanıyor hiç bir zararıda yok tavsiye ederim. kolay gelsin.

 • Yunus Emre SAK

  Yunus Emre SAK

  Cevap

  Merhabalar;

  Money robot ile sitenizin DA PA değerini arttırabilirsiniz. Spama girmeden Sosyal medyalarda otomatik paylaşım yapmaktadır. Paravan bloglar açmaktadır. ve daha fazlasını yapabilirsiniz programı sınırsız kullanmak için yaklaşık 500 usd fiyatı var. Seo için güzel bir programdır. herhangi bir zararı bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Money Robot Ne Işe Yarar Nasıl Kullanılır? ile Benzer Yazılar