Sorunuzu Sorun ve Hemen yanıt alın!

Sorun

Aklınıza takılanları sorun

Cevaplayın

Kaliteli cevaplar paylaşın

Gezinin

Soru ve cevapları inceleyin

Filezilla Ve Veritabanı Dosya Aktarma Sorunu?

1
Misafir Kullanıcı
1 sene önce

Filezilla dan dosya aktarımı yapıyorum dosya gidiyor yüklendi diyor fakat otomatik bir şekilde siliniyor bu sefer veritabanına giriyorum ordan dosyalari yüklemeye çalışıyorum yine siliniyor sorun neyden kaynaklanıyor bir türlü çözemedim. 20 kere denedim devamlı siliniyor yazılımcı ve uzmanlara soruyorum bana diyorlarki virüslü dosya diyor yanlız ben bunu lisanslı olarak indirdim virüslü olmasının imkanı yok yani işin açıkçası okadar çok kişiye sordum ki hepsi devamlı bana virüslü diyor yada sistemim de virüs olduğunu söylüyorlar ozaman siz yapın diyorum bağlanıyor lar team wiwer ile bir türlü yapamıyorlar lütfen bana yardım edermisiniz.

Filezilla Ve Veritabanı Dosya Aktarma Sorunu? için Yanıtlar

One comment

  • Yunus Emre SAK

    Yunus Emre SAK

    Cevap

    Merhaba, sunucu ile alakalıdır. İlgili siteye ait bazı dosyalar şüpheli olarak algılanarak karantinaya düşebiliyor. Yüklenmeyen dosyaları FTP yerine hosting paneli > dosya yöneticisinden yüklerseniz dosya silinmeyecektir. Sorun devam ederse hosting firmanıza ticket açarak bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Filezilla Ve Veritabanı Dosya Aktarma Sorunu? ile Benzer Yazılar