Sorunuzu Sorun ve Hemen yanıt alın!

Sorun

Aklınıza takılanları sorun

Cevaplayın

Kaliteli cevaplar paylaşın

Gezinin

Soru ve cevapları inceleyin

Ahrefs Nedir Nasıl Kullanılır Site Ayarları?

2
Misafir Kullanıcı
1 sene önce

Ahrefs SEO optimizasyon analiz aracı için mükemmel bir yardımcı online program oldugu söyleniyor hatta bir çok web masterlar tarafından kullanıldığı söyleniyor. ahrefs satın almayı düşünüyorum fakat fiyatı çok pahalı olduğu için düşünüyorum biraz geri duruyorum. ücretsiz sitemi analiz edemiyorum hep banka kartı soruyor giriyorum yanlış diyor bir türlü kayıt olup test edemedim. ahrefs ücret ödeyip satın alsam kullanabilirmiyim diye düşünüyorum. ahrefs ne işe yarar tam olarak nasıl kullanabilirim site ayarları nasıl yapılır gibi aklımda binlerce sorular var. 1 aylık satın alıcam fakat kullanamadıktan sonra bir anlamı yok. yani demek istediğim ne yapabilirim ahrefs 1 aylık paket satın alsam kullanabilirmiyim kolay mı yoksa çok zormu?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ahrefs Nedir Nasıl Kullanılır Site Ayarları? için Yanıtlar

2 comments

 • Kaan

  Kaan

  Cevap

  Ahrefs SEO ile uğraşan kişiler ve web site sahibleri web sitelerinin genel SEO analizleri , backlink, organik anahtar kelime arama, trafik kontrol , gibi bir çok farklı katagorilerde ince ayrintisina kadar detaylı bir şekilde çıkartan online yardımcı SEO analiz aracıdır. faydası çok büyük kullanımı da gayet basit ve kolay ilk başta acemilik çekebilirsin biraz kurcala sonrasında çok rahat kullanabilirsin. deneme için satın alıp bir bak yada bazı ajanslar var ahrefs denemen için yardımcı oluyorlar cokie ile kontrol edersin sonra satın alırsın 1 günlük al dene sonra beğenirsen satın alırsın. SEO yapıyorsan yada siten için kullanıcaksan tavsiyem muakkak alınması lazım ücreti pahalı olabilir fakat güzel bir yardımcı araç yine diğer buna benzer araçlar da var. ücretleri biraz daha uygun onları bir kontrol et istersen.

 • Yunus Emre SAK

  Yunus Emre SAK

  Cevap

  Merhaba;

  Ahrefs ile sitenizi detaylı analiz edebilirsiniz kullanımı gayet basittir facebook gibi 2 günde rahatlıkla çözebilirsiniz Seo için mükemmel bir gerekli araçtır. Gönül rahatlılığı ile satın alıp kullanabilirsiniz

  Yukarıda Kaan bey’in dediği gibi Cokiees sağlayan siteler var istersen çok ufak ücretler vererek günlük deneme yapmak için satın alabilirsin.

  Saygılarımla iyi çalışmalar diliyorum

  Ahrefs Nedir?
  Ahrefs Nasıl kullanılır?
  Ahrefs Seo Analiz aracı?
  Ahrefs Free Cookies 2019?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ahrefs Nedir Nasıl Kullanılır Site Ayarları? ile Benzer Yazılar