Sorunuzu Sorun ve Hemen yanıt alın!

Sorun

Aklınıza takılanları sorun

Cevaplayın

Kaliteli cevaplar paylaşın

Gezinin

Soru ve cevapları inceleyin

Tüm Sorular

 • 0
  WordPress Themeforest Tema Kurulumu? Themeforestten lisanslı Tema satın alıcam bunun nasıl kurulumu nu yapabilirim. Themeforest sitesinde kurulum için bilgi veriyor fakat İngilizce olduğu için pek anlıyamadım. themeforestten 40 USD ye bir tema satılıyor bunu kurmak istiyorum. ama nasıl Kurulumu için hangi adımları izlemeliyim? değerli ustalar yorumlarınızı bekliyorum.
 • 1
  Godaddy Satın Alma Sorunu? Godaddy de hiç birşey satın alamıyorum banka kartını kabul etmiyor hata veriyor. 3 tane kart denedim 3 nüde kabul etmiyor kartlar banka kartı. kredi kartım yok illa kredi kartımı olması gerekiyor. bu arada bankamı aradım e-ticarete açık hala sorun var yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum?
 • 2
  WordPress Sayfa Içine Metin Yada Görsel Ekleme Tıklama Sorunu? Wordpress wp-panelden bir tane sayfa açtım içerisine makale yazıcam görsel eklicem fakat hiç birine tıklamıyor beyaz bir sayfa var yazı yazmıyor metin ve görsel kısmına tıklamıyor fakat içerisine birşey yazamıyorum müdehala edemiyorum. web sitemdeki tema dahil hepsi ücretli lisanslı aldım neyden kaynaklı lütfen acil yardım eder misinizekran görüntüsü : https://i.hizliresim.com/7BQ2W5.jpg
 • 2
  Google Domain Ismi Yazınca Arama Sonuçlarında Listelenmesi? Web sitemin arama sonuçlarında domain ismimi yazdıklarında alt alta sonuçları çıkarması için ne yapmalıyım. aşağı kısma ekran görüntüsünü koyuyorum oradan link tıklayıp bakın ne demek istediğimi anlarsınız resimdeki gibi olması için ne yapılmalı?Google Arama Sonuçları Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/LvGdz0.jpg Resimdeki örnek arama sonucu olarak yazdım bir kontrol Edip yardımcı olurmusunuz rica etsem.
 • 1
  Facebook Topluluk Standartları Sorunu? Facebook da paylaşım yaparken şöyle bir sorunla karşılaştım Topluluk standartlarımıza uymadığından senden başkası görüntüleyemez şeklinde uyarı çıkmaya başladı. Nedendir acaba? linklerin tekrar görünür hale getirmek için ne yapmak gerekir.