Kırık Link Bulucu


Bir URL girinKırık Link Bulucu Nedir?

Kırık link bulucu ile kırık link tespiti saniyeler içerisinde detaylı bir tablo raporu şeklinde sunulmaktadır. Kırık link, bir internet sayfasının içerisinde yer alan ancak o zaman ulaşılamayan bütün linkler kırık link nedir sorusunun cevabıdır. Kırık link düzeltme

Bir web sitesi üzerinde yer alan kırık link sayısının artış göstermesi ziyaretçilerin ve arama motoru örümceklerinin sayfa üzerinde gezmesine engel olur. Kullanıcı deneyimi ile arama motorunda listelenme konusunda olumsuz geri dönüşlere yol açar.

Bir sitenin içerisinde yer alan kırık linklerin bulunması ve kırık link düzeltilmesi için link kontrol işleminin yapılması gerekmektedir. Bunun için kırık link bulucu kullanılarak link kontrol işlemi gerçekleştirilir.

Kırık link ya da kırık linkler tespit edildiği zaman bu kırık linkleri yönlendirme işleminin yapılması gerekmektedir.

Kırık linklerin site üzerinde temizlenmesi Google tarafından olumlu değerlendirilir.

Önemli site araçlarından olan kırık link bulma aracının kullanımı oldukça basittir. Bu aramanın yapılabilmesi için gereken web sitesinin sahip oldu url adresinin eksiksiz olarak kutucuğa yazılması ve ardından gönder kutucuğuna tıklanmasıdır. Sistem saniyeler içerisinde sitedeki kırık linlerin listelemesini tablo halinde sunar.

Web sayfası içerisinde yüzlerce sayfa olabilir ve bu sayfaların her biri ile ilgilenip sorunları çözmeye çalışmak çok büyük emek gerektirir. Neyse ki çevrimiçi işinizde size yardımcı olabilecek bir Kırık Link Kontrol Aracı mevcut.

Kırık link bulmayı sağlayan bu araç aynı zamanda sitenin sahip olduğu dış linklerinde bulunmasını sağlar. Site içerisinde yer alan iç link ve dış linkler için dış link bulma aracını ayrıca aramanız gerekmez. Tek araç içerisinde sitede yer alan iç linkler, dış linkler ve kırık link tespiti başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir.