Link Sayısı Sorgulama


Bir URL girinLink Sayısı Sorgulama Nedir?

Link Sayısı Sorgulama bir web sitesinin, sahip olduğu link sayısını saniyeler içerisinde öğrenmenizi sağlayan link sayısı sorgulama aracı site içerisinde yer alan backlink analiz işleminin de görülmesine olanak tanıyan etkili bir site aracıdır.

Link sayısı sorgulama işleminin yapılabilmesi için ilk olarak araştırılmak istenen web sayfasının url adresinin bilinmesi ve arama kutucuğu içerisine bu url bilgisinin girilmesi gerekmektedir.

Url eksiksiz girildikten sonra gönder butonuna basılarak kısa süre içerisinde backlink sorgulama işlemi tablo hakinde sitenin backlinklerini görmek ve incelemek için size detaylı bir tablo sunacaktır.

Bir web sitesinin google index sıralaması içerisinde mevcut konumu açıcından sahip olduğu backlink sayısının kontrol edilmesi ve buna uygun çalışmaların yapılması gerekmektedir.

Link sayısı sorgulama aracı aratılan web sitesinin mevcut olan iç ve dış linkleri hakkında tablo halinde sonuç göstermektedir.

İç link ve dış linkler seo açısından önem taşıdığı için site sahipleri tarafından çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Yine site sahiplerinin link sayısı sorgulama işlemi gibi domain seo sorgulama ve sitemap sorgulama araçları sık kullanılan araçlardandır.

Seo konusunda başarılı adımlar atmak isteyen ve arama motorları içerisinde yükselmek isteyen web sayfaları etkili seo araçlarının yanı sıra site anahtar kelime sorgulama aracını da kullandığı bilinmektedir.