Kelime Sayısını Hesaplama

Metninizi / paragrafınızı buraya girin:Sonuç

Toplam Kelimeler: 0 | Toplam Karakterler: 0


Kelime Sayısını Hesaplama Nedir?

Kelime Sayısını Hesaplama bir içeriğin, kaç kelimeden oluştuğu, kaç karakter içerdiği ya da ne kadar hece sayısına sahip olduğunu saniyeler içerisinde tablo şeklinde gösteren kelime sayısı hesaplama aracıdır.

Karakter sayısı bulucu, bir metin içerisinde yer alan harflerin sayısını gösteren sonuçtur. Bu boşluklu ve boşluksuz olarak 2 şekilde olup, verilen sayı karakter sayısı aracı sorusunun tam karşılığıdır.

Bir metin içerisinde yer alan kelime sayısının hesaplanması ile kelime sayısı hesaplama aracı konusunda etkili bir şekilde yanıt vermektedir. Kelime sayısı hesaplama aracının kullanılabilmesi için yapılacak tek şey, incelenmek istenen metnin, arama kutucuğunun içerisine eksiksiz bir şekilde yazılmasının ardından gönder butonuna tıklamak yeterli oluyor. Seo aracı saniyeler içerisinde metnin içerdiği kelime sayısını ve karakter sayısını grafik halinde sunuyor.

Hece sayısı hesaplama için kelime sayısı hesaplama aracı başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Word karakter sayısı hesaplama işlemi yapılmak istediği zaman metnin word dosyası içerisine yazılması ardından kelimelerin kontrol edilmesi gerektiği için word sözcük sayımı kısayol olarak kelime sayısı hesaplama aracı daha detaylı bilgiyi saniyeler içerisinde göstermektedir. Bu aşamada seo kelime sayacı olarak büyük kolaylık sağlar.