C-Class İP Sorgulama

En fazla 40 alan adı girin (Her alan adı ayrı satırda olmalıdır)C-Class İP Sorgulama Nedir?

C class Ip sorgulama aracı en iyi şekilde analiz eder ve neler olduğunu bulmasını sağlar. İnternet bünyesinde bulunan bir web siteleri birbirinden farklı IP numaralı vardır. Kullanılan alana göre bu IP adreslerinin birer sınıflandırması yapılmıştır. Günümüzde A.B.C.D.E ve F class olmak üzere tam 6 sınıf mevcuttur. Bu sınıflar ise sayı aralıklarına göre düzenlenmiştir.

C class IP sorgulama işlemi ise C sınıfı IP’nin içerisinde başka alan adlarının yer alıp almadığını kontrol edebilirsiniz. Aynı şekilde A class ip nedir? Sorusunun cevabı ise A kategorisinde yer alan IP adreslerinin yer aldığı sınıfı temsil eder.

C class Ip sorgulama aracı ile bir web sitesinin ip class kategorisinin ne olduğunun bulunması ve Aynı c class ip de bulunan siteler neler onların bulunmasını sağlar.

C Class IP Sorgulama aracını kullanmak için yapılması gereken url adresi ya da adreslerinin tam bir şekilde arama kutucuğuna yazılması ve ardından gönder butonuna basılmasından ibarettir. Sistem yalnızca birkaç saniye içerisinde aratılan internet sayfa ya da sayfalarının c class içerisinde sıralamada olup olmadığının sonucunu gösterir. C class ip satın alma yapılacaksa mutlaka bu araç ile kontrol sağlanması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra ipden site bulma ve başka web sayfalarının da aynı ip numarasını kullanıp kullanmadığını bu sayede öğrenebilir, ip de sunucu adı bulma işlemini ve sunucu ip sorgulama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

IP adresini başka sitelerle kullanmak web sitenizin arama motorları tarafından bulunmasını zorlaştıracağı ve ziyaretçi trafiğinin düşmesine sebep olacağı unutulmamalıdır.