Backlink Sayısını Öğrenme


Bir Alan Adı girinBacklink Sayısını Öğrenme Nedir?

Web sitelerinin ücretli ya da ücretsiz bir şekilde almış olduğu bağlantılar backlink nedir sorusunun cevabıdır. Başarılı seo çalışmaları için backlink analiz yani backlink analizini doğru yorumlamak çok önemlidir.

Backlink sayısını öğrenme aracı, saniyeler içerisinde istediğiniz web sitesini tarayarak, detaylı bir back link raporu sunar. Backlink sayısının raporlamasında, bir web sayfasının ne kadar backlink sahibi olduğunun bir önemi olmaksızın sorunsuz bir biçimde bütün sitelerin taramasını gerçekleştirebilir.

AKNET Ücretsiz SEO Araçları içerisinde, bir web sitesi için önem arz eden araçlardan olan backlink sayısı öğrenme aracı kullanmak için yapılması gereken yalnızca web sayfasının URL adresinin tam bir şekilde kutucuğa girilmesi ve ardından gönder butonuna basılması olacaktır. Saniyeler sonrasında web sayfasının backlinklerinin nereden geldiği görüntülenecektir.

Online backlink analiz incelemeleri gerçekleştirerek, web sayfasının ihtiyacı olan backlink sayısının ne kadar olduğunu anlık olarak görebilir, rakiplerinizin gerisine düşmemek adına bu sayıyı tamamlamak için adım atabilirsiniz.

Spam olduğundan şüphelendiğiniz ya da yetişkin içerik sunan sitelere bağlanılmış ise arama motorunda sıralamanızda düşüş meydana gelecektir. Bu durumun daha ilerisinde google siteniz için ceza uygulayarak sitenin indekslenmesinde durdurmaya bile gidebilir. Backlink sayısını öğrenme aracı ile sitede yer alan backlinklerin kontrolünü sağlayabilir, Backlink sayısını öğrenme üzerinden de arama gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu araçla backlink sayısının dışında rekabet ettiğiniz sayfaların backlinkleri nereden aldıklarını da görüntüleyebilir ve ne kadar backlink ihtiyacınız olduğunu da sunulan detaylı raporda görürsünüz.