Gizlilik Politikası

Profesyonel olarak web hizmeti vermekte olan firmamız kendi firmamızın olduğu gibi birlikte çalıştığımız firmalarında gizliliğine önem vermektedir. Bu nedenle de sıkı bir gizlilik politikası uygulamaktadır. Firmamız ile birlikte çalışmanız halinde şirketinizin mahremiyetine saygı duyulmakta bu bilgilerin koruma altında olması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. İşimizin önemini bilerek firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız güven konusunda gerekli kontrollerden geçmiş ve sorumluluğunun bilincinde olarak yer almaktadır.

Web sitelerinizin tasarımı sırasında gerekli gizlilik önlemleri alınmakta ve sitenizin tüm kontrolü sizde olurken üçüncü şahısların bu bilgilere ulaşması mümkün olmamaktadır. Şirketinizin bilgileri koruma altında olurken hazırladığımız web sitelerini ziyaret eden kişilerin de bilgilerinin koruma altında olmasını sağlayacak önlemler almaktayız.

Müşteri memnuniyetini sağlarken en üst düzeyde güvenlik önlemi almanın önemini bilmekte ve şirketinizin özel bilgilerini firmamızda da çalışanlarımız tarafından öğrenilmemesini sağlamaktayız.  Yapacağımız görüşmeler ve birlikte hayata geçireceğimiz projelerin tüm bilgilerinin korunması firmamızın sorumluluğu altında olmaktadır. Bu güne kadar hiçbir müşterimizin bu konuda bir şikayeti olmamasını sağlamaktan da bizler memnun olmaktayız.