E-ticaret Hizmeti

E-ticaret hizmeti günümüzün yükselen değeri olmaya devam etmektedir. Girişimci olan kişiler tarafından keşfedilmiş bu ticaret yöntemi artı çok sayıda kişi ve şirket tarafından kullanılmaktadır. Bu şekilde ürün ve hizmetlerin geniş kitlelere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Firmamızın verdiği e-ticaret hizmeti ile de sizde kendi internet mağazanızı açarak ürün ve hizmetlerinizi tüm dünyaya tanıtabilir ve pazarlayabilirsiniz.

Sunduğumuz e-ticaret hizmetinde kullanımı kolay tasarımlar, yapıyor özel yazılımlarımız ile size özel tasarımlar hazırlayarak internet mağazanızı açarak kullanımınıza hazır olarak size sunuyoruz.

E-ticaret Hizmeti Nedir?

Profesyonel olarak sunmakta olduğumuz e-ticaret hizmeti ile komplike bir e-ticaret sitesine sahip olabilir ve bunu kullanma sırasında da sorun yaşamanız için gerekli eğitim ve teknik desteği kesintisiz alabilirsiniz.

Hazırlamakta olduğumuz e-ticaret siteleri sağlam alt yapıları ile kolay ulaşılan ve hizmetine kesintisiz veren bir online mağazasına sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Her kiş ya da şirketin e-ticaret yaparken sunduğu ürün ve hizmet farklılık gösterebilmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde kurmak istediğiniz e-ticaret sitesi ile ulaşmak istediğiniz hedefleri bizlerle paylaşmanız halinde bu hedeflere ulaşmanız için gerekli tasarım yapılacak ve sitenin yazılımı tamamlanarak kullanımınıza sunulacaktır.

Seo uyumlu olarak hazırlanacak e-ticaret siteniz ile istediğiniz ilgiyi çekmeniz ve satışlarınızın da istediğiniz düzeyde gerçekleşmesi mümkün olacaktır. E-ticaret hizmeti almanız sırasında seo uyumlu olarak hazırlanıyor olmasına önem vermeniz önemli bir nokta olarak dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızın e-ticaret hizmeti bu şekilde verilmektedir.

E-ticaret sitenizin kurulması sırasında sosyal medya bağlantıları, çoklu template seçenekleri hazır olarak yer almakta, ilave modüller isteğe bağıl olarak yer almakta, fatura kesme, Pazar yeri entegrasyonu ve aklınızda olan tüm özellikler e-ticaret sitenizde yer almakta ve beklentilerinizin üzerinde verim almanız sağlanmaktadır.

E-ticaret Faydaları

Bir internet mağazasına sahip olmanın faydaları çok fazladır bunlar arasında şunların öne çıktığı görülmektedir.

Detaylı Ürün Tanıtımı

Mağazanızda ürünlerinizi detaylı olarak tanıtabilir görseller ile zenginleştirerek istedikleri gibi inceleme ve seçme şansı bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Masrafsız

Mağaza kirası, çalışan ücreti gibi çok sayıda masraftan kurtulmuş olacağınız için ürünlerinizi daha uygun fiyatlar ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Geliştirilen güvenli ödeme yöntemleri ile alışverişin kolayca yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş Kitle

Ürünlerinizin çok daha geniş kitleler tarafından ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Stok

Ürünleri stoklamak zorunda kalmaz gelen talepler doğrultusunda temin edebilirsiniz.

İndirim Kampanya

E-ticaret mağazanızda indirim ve kampanyalarınızı duyurabilir ve ürünlere olan ilginin artmasını sağlayabilirsiniz.

7/24 Alışveriş

E-ticaret mağazanızda indirim ve kampanyalarınızı duyurabilir ve ürünlere olan ilginin artmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Sistem

Müşterilerin daha rahat gezebilmeleri ve satın almalarını sağlamak.

E-ticaret Hizmetinde Teknik Destek Önemlidir

Firmamızın uzman ekiplerinin sizin için hazırlamakta olacakları e-ticaret sitesini kullanmanız sırasında olabilecek tüm sorunlar sitemizin teknik ekibi tarafından kısa sürede çözülmektedir. Gerekli bakımlar düzenli olarak yapılarak sitenin sorunsuz kullanımı sağlanmaktadır. Teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde e-ticaret hizmeti alarak bir online site sahibi olduğunuzda bu sitenin gerekli zamanlarda güncellemesinin yapılması da şarttır. Güncellemesi yapılmayan sitelere ilgi zamanla azalmakta ve yeni teknoloji ile hizmet veren siteler ilgi görmektedir.

Uzman ekibimiz ile e-ticaret sitenizi biz kurduğumuzda ya da daha farklı bir firmadan almış olsanız dahi gerekli güncellemeler yapılmakta ve müşterilerinizin ilgisinin canlı kalması sağlanmaktadır. Ağırlaşan ve sayfalar arasında dolaşmanın zor olduğu bir sitenin müşterilere güven vermeyeceği çok açıktır ve e-ticaret hizmetlerimiz arasında sitenizin kolay kullanılır hale getirilmesi de yer almaktadır. Kesintisiz hizmet vermekte olan e-ticaret sitenizde bir sorun olması halinde bunun için aynı şekilde hizmet veren firmamızın teknik destek ekibine de kesintisiz olarak ulaşmanız ve yardım almanız mümkün olmaktadır.

Alacağınız e-ticaret hizmeti uzun süreli bir yatırım olarak düşünülmeli ve bunun için mutlaka firmamız gibi uzman ekibi ile uzun yıllardır hizmet veren profesyonel bir firmadan hizmet almalısınız. Markanızın internette ki yüzü olacak e-ticaret sitenizin firmanızın ve ürünlerinizin kalitesini ortaya koymasını ve güvenilir olarak kabul edilmenizi sağlayacak bir imaj oluşturmasını sağlamaktayız.

Unutulmaması gereken bir nokta ise artık insanların ihtiyaçlarının çoğunu internet üzerinden karşılıyor olduklarıdır. Bu nedenle de geleceğe yatırım yaparak rakiplerinin önüne geçmek ve bir marka olarak adını duyurmak isteyen küçük büyük tüm firmaların e-ticaret sitesi kurduklarıdır. Firmanız için ya da çalışanlarınız için e-ticaret hizmeti almak istediğinizde uygun fiyatlarımız ile yanınızda yer almaktayız.