Bahçelievler Web Tasarım

Bu yazımızda bahçelievler ilçesinden hizmet almak isteyenler için web tasarımdan bahsediceğiz. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok kurum ve kuruluş dijital imzalarını oluşturmak, hizmetlerini tanıtmak ya da düşüncelerini daha geniş bir kitleye aktarmak amacı ile bireysel ya da kurumsal web sitesine sahip olmaktadır. Bu doğrultuda profesyonel bir hizmet sunan Bahçelievler web tasarım olarak müşterilerden gelen istek doğrultusunda iyi web sitesi oluşturma, tasarlama ve yayınlama hizmetleri sunulmaktadır.

Özellikle hem bireysel hem de kurumsal olarak bu hizmetten yararlanmak, teknik detaylar ile uğraşma gereği duymadan kısa bir sürede istenilen hizmete kolaylıkla ulaşmayı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hedef kitleye ulaşmak için gereken tüm detayların da bu hizmet kapsamında sağlandığı göz önüne alınırsa sadece profesyonel hizmet almakla kalmayıp aynı zamanda sitenin bir vitrin görevi görmesine de katkı sağladığı ifade edilmektedir.

Neden Bahçelievler?

Özellikle merkez İstanbul olmak üzere sektörün kalbinin arttığı yerlerden birinde hizmet veren tasarım firmamız, sunmuş olduğu hizmet çeşitliliği be profesyonel yaklaşım ile etkili, akılda kalıcı, kullanışlı ve son trendlere uygun olarak web tasarım hizmetlerini yürütmektedir. Bu kapsamda kurumsal ya da bireysel hizmetlerde özen gösterilen hususları ise şu şekilde ifade etmek mümkündür.

 • En son teknoloji kaynaklar, kodlar, tasarım fikirleri kullanılarak firmaya, markaya ya da şahsa en uygun web tasarım hizmeti sunulmak istenmektedir.
 • Ayrıca AK İnternet olarak en uygun fiyat teklifini sunmaya özen gösterilmekte olup kalite fiyat dengesini sağlamak ise önceliktir.
 • Tüm mobil ürünlere, tarayıcılara olmak üzere web sitesi tasarımında tamamen kusursuz bir uyumluluk yakalanmaya çalışılmaktadır.
 • Teknik ekip, alanında uzman ve tecrübeli isimlerden oluşan sağlam bir kadro ile hizmet verilmekte olup her çalışan işini bilen, nitelikli bireylerdir.
 • Özgün ve akılda web tasarımı hizmetleri ile dijital dünyada kalıcı bir iz bırakmak için sağlam strateji izlenmektedir.

Sunulan tüm bu hizmet yaklaşımı firmamızın iş eğitini ve çalışma prensiplerini ortaya koymakta olup özellikle sunulan hizmetim kalitesine odaklanmaktadır. Kurumsal firmalara özel seçenekler ile birçok farklı kategoride özgün ve kaliteli işler ortaya çıkarmak esas hedef olan Bahçelievler web tasarım bu doğrultuda hem yerel hem de global sektör yakın takipte yer almaktadır. 7/24 destek olanağı ile tasarım hizmet sunulan web sitelerine hem teknik destek hem de herhangi bir sorun durumunda anında çözüm sunulmaktadır.

Sadece görsel ya da estetik alanda değil aynı zamanda altyapı olarak da sağlam bir yazılım ve kaynak hizmeti sunulmakta olup özellikle yoğun site trafiğinde karşılaşılabilecek muhtemel her türlü sorun için çözüm üretmek ve destek sağlamak da verilen hizmetin bir gereğidir.

Web tasarım alanında hizmet veren Bahçelievler web tasarım olarak sunmuş olduğu bu profesyonel web tasarım hizmetinden yararlanmak isteyen kurumsal ya da bireysel müşteriler için farklı paket seçenekleri de tercihe sunulmakta olup kalite fiyat performansı çerçevesinde talep edilen hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Web Tasarım Metotları

Web tasarım hizmeti çerçevesinde en güncel tasarım metotları, kodlamalar ve benzeri teknik detayların hepsi sunulan hizmetin kalitesini ölçmede etkin birer unsurdur. Bu hizmeti İstanbul’da gerçekleştiren AK İnternet’in sunmuş olduğu kaliteli tasarım hizmeti ile müşterilerine şu katkıları sağlamaktadır:

 • Kurumsal firmalar için markaların tanıtımında etkin bir rol üstelenerek, her geçen gün dijitalleşen iş ilişkileri ve iş yönetiminde ayrı bir reklam kulvarı oluşturmaktadır.
 • Sadece yerel değil aynı zamanda uluslararası yayılım göstermesi sebebi ile de her zaman daha fazla kişiye ulaşmaya katkı sağlamaktadır.
 • Profesyonel bir web tasarım hizmeti arama motorlarına optimize olduğundan dolayı, internet gibi oldukça geniş bir ağ yapısında bile ulaşılabilir olmak oldukça kolay olmaktadır. Sadece bu hizmet çerçevesinde yer almak bile siteyi arama motorlarında en üst sırala çıkarabilmektedir.
 • Özellikle kurumsal firmalara büyük kolaylık sağlayan bir faktör olarak, firma ya da kurumun sitesine e-ticaret alt yapısı kurularak aracı olmadan satış yapmak Bahçelievler web tasarım hizmetleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.
 • Sitesinin kullanışlı ve estetik açıdan ilgi çekmesi şüphesiz ziyaretçi sayısına etki eden önemli unsurlar arasında yer almakta olup bu noktada profesyonel olarak web tasarım hizmetinin katkısını öne süren unsurlar arasındadır.

Web Tasarım Fiyatları Nedir?

Kurumsal ya da bireysel birçok kişinin düşüncelerini aktarmada, alışveriş ortamı oluşturma da ya da tanıtım amacı gibi çeşitli etkenler ile kurduğu web siteleri, özellikle aktarılmak istenen mesajı ve reklamı en geniş müşteri ya da kullanıcı kitlesine aktarmada en etkili yollardan birisi olarak yer almaktadır. Zira dijitalleşen dünya şartlarında kurumsal firmaların, gelişen teknolojiye ayak uydurmaları gerekmekte olup bu işin ilk basamağını ise birçok açıdan büyük katkılar sağlayan web siteleri oluşturmaktadır.

Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Web tasarım fiyatlarıprojeye göre değişkenlik göstermektedir. Firmalar genelde kurumsal web tasarım seçeneğini kullanırlar, kendi projesini hayata geçirmek isteyen girişimciler ise yazılım hizmetini genelde çok tercih etmektedirler. Web tasarım fiyatında en önemli konu doğru yer ve sürpriz ödemeler çıkarmayacak firmayı bulmak çok önemlidir. Bu konu hakkında müşterilerimizi en iyi derecede bilgilendirip çalışmalarımıza başlamaktayız. Aylık/yıllık ek ödemeler yapmadan doğru firmayı seçtiğinizden emin olun, çünki kullanıcağınız web sitesi sizin internetteki mağazanızdır siz kapanırsanız o da kapanır.

Profesyonel firmalar tarafından verilen bu hizmetin kapsamı oldukça geniş olup müşterilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Bu noktada istenilen hizmet çeşidine göre değişmekte olup web tasarım hizmeti deyince bilgisayar, tablet ve mobil kullanıcıların siteye erişimleri için uygun altyapıyı oluşturma, e-ticaret sitesi kapsamında ilgili altyapıyı hazırlama, SEO hizmeti sunarak arama motoru optimizasyonu sunma, kullanışlı ve estetik temalar ile dış görünüm hizmeti sağlamaya kadar birçok kalemde hizmet verilmektedir.

Altyapı Optimizasyonu

Web tasarım hizmeti bu noktada sadece görünüş ya da tema hizmetleri değil bunun yanı sıra optimizasyon hizmeti sunma ya da e-ticaret sitesi alt yapısı oluşturma gibi oldukça geniş bir palette hizmet sunulmaktadır. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte rekabet ortamının da şekillendiği günümüzde şirketlerin ya da firmaların markalarını öne çıkarması adına profesyonel bir web tasarım yaklaşımı sunan ak internet tarafından sağlanan hizmetten yararlanmaları önerilmektedir.

Bu noktada hizmet kapsamına giren her türlü kalem için teknik destek alınarak daha etkili ve amacına uygun bir tasarım stratejisi de belirlenebilmektedir.

Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

Web tasarım hizmet genel olarak sadece grafik, tema ve benzeri görsel uygulamaları içerdiği sanılsa da aksine oldukça geniş bir kategoride sunulan hizmetleri kapsamaktadır. Bu doğrultuda firmamız tarafından da sunulan web tasarım hizmetlerini 3 kategoride ifade etmek mümkündür:

 • Kurumsal web sitelerine özel tasarım hizmetleri,
 • Responsive web tasarım hizmetleri,
 • Son olarak farklı platformlara özel tasarım hizmetleri bu kapsamda sunulmaktadır.

Kurumsal web tasarım hizmeti, isminden de anlaşıldığı üzere kurumların dijital kimliğini oluşturan, daha geniş bir kitleye ulaşmak için gerekli tasarım ve altyapı desteklerinin sağlandığı paketi ifade etmektedir. Bunun yanı sıra Bahçelievler web tasarım olarak sunulan bir başka hizmet olan Responsive web tasarımı ise son teknoloji CSS3 ile birlikte gelişen ve web sitelerinin farklı ekranlara göre uyum sağlayarak gelişmesini sağlayan bir teknoloji ile sunulan tasarım hizmetini ifade etmektedir. Son olarak ise başta mobil olmak üzere çeşitli platformlara uyum sağlayacak şekilde oluşturulan tasarım hizmeti bu kapsamda yer almaktadır.

Sayılan bu hizmetler kapsamında profesyonel bir web tasarımı, kurumsal firmalar için daha geniş bir kitleye ulaşma imkânı sağlama, dijital reklam yapma, markayı öne çıkarma ve benzeri hususlara önemli katkılar sağlamaktadır.

Mobil ya da responsive tasarım hizmeti kapsamında ise haber portallarında resmi sitelere kadar farklı birçok yapıda, görünüşte, pratik web siteleri tasarlamak mümkündür.

Web Tasarım Fiyatları ve Faydaları

Özellikle kurumsal firmalar açısında maliyet önemli bir unsur olup harcanan her kalemden elde edilecek olan faydanın bunu karşılaması beklenmektedir. Bu noktada Bahçelievler web tasarım çeşitli paketler şeklinde satılmakta olup her amaca, bütçeye ve isteğe göre hizmet satın alımı yapılabilmektedir. Bu kapsamda sunulan paketlerde genel olarak:

 • Belirli bir süre dahilinde ücretsiz domain, hosting hizmeti sağlama,
 • İlgili pakette yer alan süre kapsamında ücretsiz teknik destek olanağı,
 • Mobil platformlara uygun şekilde tasarım eklentisi,
 • Belirli sayıda kurumsal mail adresi,
 • Özgün, siteye özel tema ve grafik oluşturma gibi çok değişkenli paketler ile tasarım hizmetleri ile müşterilere sunulmaktadır.

Birçok kişi tarafından ziyaret edilen web sitelerinde ilk etkiyi her zaman grafik ve tema oluşturmakta olup özellikle bu noktada kurumsal firmanın kimliğini yansıtacak şekilde, özgün ve akılda kalıcı bir web sitesi oluşturmak oldukça önemlidir. Bu noktada aynı unsuru tamamı ile vaat eden firmamız, fark oluşturan tasarım hizmeti ile Bahçelievler web tasarım olarak kurumsal firmalara özel kampanyaları ile kaliteli bir tasarım hizmetini oldukça uygun fiyatlar ile satın almaya olanak sağlamaktadır. Bu sayede kurumsal firmalar markalarını dijital olarak oldukça az bir maliyet ile yayma ve genişletme olanağı da elde etmiş olacaktır.

Kurumsal olarak sunulan hizmetin yanı sıra profesyonel olarak sunulan tasarım hizmetinde önemli bir yer tutan resmi kurum siteleri ile haber portallarında ise önemli olan unsur kolay erişebilir olma ve rahat bir kullanımdır.

Bu doğrultuda sitenin amacına uygun tasarım çözümleri de istenilen hizmet türüne göre farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Dinamik Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Özellikle mobil platformlardan tablet ortamına birçok farklı platforma uyumlu tasarım hizmeti sağlamaktan sağlam ve güçlü bir web altyapısı sağlamaya kadar değerlendirilmesi ve takip edilmesi gereken birçok faktörü en iyi şekilde yerine getirmek için mutlaka bir profesyonel web tasarım hizmetinden yararlanmak gerektiği vurgulanmaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren ve kurulduğu ilk yıldan itibaren sektörde yaratıcı, özgün ve pratik tasarım hizmetleri ve çözümleri üreten Bahçelievler web tasarım müşterilerine sadece temel bir hizmet sunmayı değil farkı ortaya koyarak, markaya özel yaklaşımlar ile sunmayı vaat etmektedir. Bu sayede kurumsal firmalardan bireysel taleplere her müşterinin isteği özel olarak ele alınır ve hizmet şekillenir. Sunulan birçok tasarım hizmetinde ise:

 • Özgün web site tasarımı oluşturma,
 • Her platforma uygunluk sağlama,
 • Sağlam ve güçlü bir site altyapısı,
 • Rahat ve kolay bir ara yüz,
 • Akılda kalıcı dokunuşlar ile web sitesine özel yanları ortaya çıkarmaya yönelik özel hizmetler de sağlanmaktadır.

Giderek değişen ve diğerleri arasından sıyrılmayı gerektiren dijital dünyada fark yaratmak ve markayı ortaya koymak için yenilikçi uygulamalar için profesyonel web tasarım hizmetini tercih edin.

Modern Web Tasarım

Her geçen gün gelişen ve değişen Dünya’da dijital ortam da hızla farklı trendlere uyum sağlamakta ve yenilenmektedir. Bu noktada gelişimin ve değişimin bir parçası olmanın yolu ise başta Bahçelievler web tasarım hizmeti gibi profesyonel bir hizmet almaktan geçmektedir. Zira değişimi takip ederek, ilgili alanlara uygulamak zaman isteyen bir uğraş olmanın yanında sektörü iyi bilmeyi de gerektirmektedir. Tüm kaliteli alt yapısı ile web tasarım hizmetinde uzun süredir faaliyet gösteren firma, gelişimi ve değişimi özgün bir şekilde web sitelerine yansıtır.

Soru ve sorunlarınız için akinternet.net/soru-cevap sayfasından bizlerle paylaşabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, hemen iletişime geçin 😉

2 comments

 • Kazım

  Kazım

  Cevap

  Mukemmel web tasarım hizmeti sağlıyorlar biz memnun kaldık tavsiye ederim

 • Kayhan Kurt

  Kayhan Kurt

  Cevap

  Başarılı bir makale olmuş, biraz da uzun 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>