Adwords Hizmeti

Adwords Hizmeti, İnternetin keşfi ve ardından bireysel kullanımının başlamasının üzerine dijital bir çağa girilmiştir. Bu yeni çağda şirketler ve işletmeler için de online olarak var olmak önem kazanmaktadır. Bu ortamda var olmayan şirketler ve işletmeler ise geride kalmaya ve küçülmeye mahkum olmaktadırlar. Online ortamda var olmak denildiğinde de bunun profesyonel olarak yapılması şarttır.

Kaliteli bir web sitesine sahip olmanız da yeterli olmamakta ayrıca adwords hizmeti almanız gerekmektedir. Şirketlerin reklam kampanyaları artık Google adwords ile yapılmakta ve hedef kitleye ulaşmaktadır.

Profesyonel olarak adwords hizmeti vermekte olan firmamız ile çalışmanız halinde hedeflerinize ulaşma yolunda yapacağınız reklam kampanyalarını uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Googl adwords reklamları en etkin online reklam yöntemi olarak bilinmektedir. Bu reklam şeklinde Google tarafından optimize edilmekte olan reklamlar hedef kitleye ulaştırılmaktadır.

Geleneksel reklam kampanyalarının maliyeti yüksek olmakta ve çoğu zamanda beklenen başarının elde edilmesi mümkün olmamaktadır.  Oysa firmamız ile çalışarak adwords hizmeti almanız halinde bunun maliyeti diğer reklam kampanyalarından uygun olmakta ve ayrıca hedef kitleye doğrudan ulaşmakta ve istenen etkiyi sağlamaktadır.

Adwords Hizmet Almak Neden Önemlidir?

Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi dijital dünyada yer almak önemli olmakla birlikte yanlış atılacak adımlar şirketinizin faydasına değil aksine zararına olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel olarak hizmet almanın faydası ise burada ortaya çıkmaktadır. Adwords hizmeti veren firmamız uzun yıllardır sektörde yer almakta ve şirketinize özel Google adwords reklamları düzenlenerek hedef kitlenize ulaşmanız ve satış oranınızın artması sağlanmaktadır. Bir bütün olarak verdiğimiz online web hizmetleri içinde yer alan bu hizmetimizi kısa bir süre için değil uzun süren çalışmalar içinde uygun fiyatlar ile vermekte ve alınan sonuçları da raporlayarak bu raporları düzenli olarak sunmaktayız.

Google Adwords Reklamı Nasıl Yapılmaktadır?

Google dünyanın en çok kullanılan arama motorudur ve milyonlarca kullanıcısı ile de internette aramaların merkezi olmaktadır. Firmamızın uzman ekiplerinin hazırlayacağı reklam kampanyaları Google’nin kullanıcıları tarafından yaptıkları aramalarda ve ayrıca girdikleri sitelerde görülmesi sağlanmaktadır. Bu reklamların etkisiyle de hedef kitlenin sizin sitenize yönlendirilmesi ve müşteriniz olması sağlanmaktadır.  Adwords hizmeti almanızın şirketinize sağlayacağı yararlar ise şu şekilde sayılabilmektedir.

Yüksek Oran Artışı

Şirketinizin tanınma oranının artmasını sağlamaktadır.

Doğru Reklam

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı yapılmaktadır ve tercih edilmesi sağlanmaktadır.

Müşteri Potansiyeli

Sadık müşterilerinizin oluşması sağlanmaktadır.

Güvenli Şirket

Şirketinizin güvenilir olma oranının yükselmesi sağlanmaktadır

Doğru Hedef Kitlesi

Müşteriler ile etkileşimde ve iletişimde bulunma sağlanmaktadır.

Hızlı Sonuç

Hızlı sonuçlar alınması sağlanmakta.

Firmamızın profesyonel ekiplerinin uygun bütçeler ile hazırlayacakları adwords reklam kampanyaları ile firmanızın marka olma yolunda hedeflerine adım adım ilerlemesi sağlanmaktadır. Bunu bir yol arkadaşlığı olarak kabul etmekte ve firmanızın marka olarak tanınma ve tercih edilmesi gereken online hizmetleri bir bütün olarak vermekteyiz.

Adwords Hizmeti Aşamaları Nelerdir?

Google adwords hizmeti profesyonel olarak almanız doğru etkileşim ve reklam kampanyalarının hedefine ulaşması için önem taşımaktadır. Eğitimli ve işini şevkle yapan ekip arkadaşlarımız bu hizmeti almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde sizlerle bir görüşme yapmakta ve bunun ardından da firmanız hakkında bilgiler alınarak nasıl bir reklam kampanyası düzenlenmesi gerektiği konusunda planlama yapılmaktadır. Doğru yöntemler kullanılarak hazırlanan reklamların Google kullanıcılarının yaptıkları aramalarda karşılarına çıkmakta ve bu şekilde sitenize yönlendirilmesi ve alışveriş yapması sağlanmaktadır.

Yapılan planlama sonrasında adwords hizmeti ile ilgili çalışmalar yapılmaya başlanacak ve ilk aşama olarak arama motoru reklamları ilk aşama olarak hayata geçirilecektir. Bu aşamada yapılan reklamlar ve gerekli optimizasyon ile kullanıcıların şirketinizin yer aldığı sektör ile ilgili arama yaptıklarında şirketinizin reklamları bu arama sırasında görülecek ve kullanıcılar sitenize yönlendirilmiş olacaktır.

Görüntülü reklam kampanyaları ise ikinci aşama olarak yer almaktadır. Bu aşamada hazırlanan görseller ve videolar kullanıcıların girdikleri sitelerde yer almakta ve onların şirketinizi tanımasını ve olduğunuz sektörle ilgili bir aramam yaptığında da ilk tercih edeceği şirket olmanızı sağlamaktadır. Firmamızın hazırlayacağı etkileyeceği görseller ve videolar ile kullanıcıların sitenize yönlendirilmesi sonucunda Pazar payınızın artması da sağlanmaktadır.

Üçüncü aşama olarak da mobil reklamcılık yer almaktadır. Verdiğimiz adwords hizmeti sırasında mobil kullanıcılar için özel reklam kampanyaları hazırlamakta ve onlarında sitenize yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Şirketinizin ürün ve hizmetinin özelliğine bağlı olarak hazırlanan reklamlar mobil kullanıcılara özel olarak sunulmaktadır.